Przedszkole nr 37 w Koszalinie zaprasza do złożenia oferty cenowej.

Zamówienie dotyczy: całościowego zaprojektowania, montażu i dostawy urządzeń nagłaśniających, oświetlenia oraz projektora wraz z ekranem o parametrach nie gorszych niż podane niżej (specyfikacja w załączeniu). Montaż musi uwzględniać specyfikę miejsca jak i technologii konstrukcyjnych użytych w przedszkolu oraz współpracę z istniejącymi i wykorzystywanymi innymi urządzeniami.

Oferty należy składać na adres e-mail: przedszkole37koszalin@gmail.com do dnia 10.12.2019 roku do godz. 9.00.

Wskazanie wybranej oferty wraz z uzasadnieniem wyboru:

Zamawiający działając na podstawie  rozeznania rynku informuje, że jako najkorzystniejszą wybrano ofertę: Techbig Grzegorz Dżuga  Barninek 1B, 76-031 Mścice

Uzasadnienie wyboru: Zamawiający wybrał ofertę, która spełnia wymagania stawiane w zapytaniu ofertowym, mieści się w środkach jakie zostały przeznaczone na realizację zamówienia – najkorzystniejsza cena.

Obrazek przedstawia ikonę symboliczną pliku Specyfikacja do oferty całościowego zaprojektowania, montażu i dostawy urządzeń nagłaśniających, oświetlenia oraz projektora z ekranem
Typ pliku: PDF, Rozmiar: 1 MB
Wytworzył: