Protokół

Dot. Sprzętu komputerowego

Wskazanie wybranej oferty wraz z uzasadnieniem wyboru:
- Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Spółka z o. o. ul. 4 marca 38, 75-708 Koszalinie

Uzasadnienie: Oferent złożył ofertę, która spełniła wymagania stawiane w zapytaniu ofertowym, która w toku badania ofert otrzymała najwyższą punktację za kryteria podlegające ocenie. Zaoferowana cena mieści się w budżecie przeznaczonym na sfinansowanie zadania.

PROTOKÓŁ Z WYBORU WYKONAWCY

Dot. Dostawy artykułów plastycznych i papierniczych

Dotyczy wyboru wykonawcy, któremu zlecona zostanie sukcesywna dostawa artykułów plastycznych i papierniczych do Przedszkola nr 37 w Koszalinie w ramach projektu:

Wybrano ofertę: „Druczek” Maria Wronkowicz ul. Słowackiego 2, 72-100 Goleniów
     Uzasadnienie wyboru: Zamawiający wybrał ofertę, która spełnia wymagania stawiane w zapytaniu ofertowym, mieści się w środkach jakie zostały przeznaczone na realizację zamówienia oraz uzyskała największą liczbę punktów z kryteriów: cena.

Sukcesywna dostawa środków czystości do Przedszkola nr 37

Wybór oferty:

Zamawiający działając na podstawie Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020, oraz zasad określonych w rozeznaniu rynku informuje, że jako najkorzystniejszą wybrano ofertę:

SIMBHP sp. j. Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki  ul. Borchardta 35-37, 76-200 Słupsk

PROTOKÓŁ Z WYBORU WYKONAWCY

Na dostawę i montaż rolet w Przedszkolu nr 37 w Koszalinie.

AKANT SP. Z O.O.  UL. LNIANA 7 A, 75- 231 KOSZALIN.

UZASADNIENIE WYBORU: ZAMAWIAJĄCY WYBRAŁ OFERTĘ, KTÓRA SPEŁNIA WYMAGANIA STAWIANE W ZAPYTANIU OFERTOWYM, MIEŚCI SIĘ W ŚRODKACH JAKIE ZOSTAŁY PRZEZNACZONE NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ UZYSKAŁA NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ PUNKTÓW Z KRYTERIÓW: CENA.

PROTOKÓŁ Z WYBORU WYKONAWCY

Dotyczy wyboru wykonawcy, któremu zlecona zostanie dostawa naczyń kuchennych i sztućców na potrzeby wyposażenia kuchni Przedszkola nr 37 w Koszalinie.

GAMA PLAWGO I ZAWISZA UL. SZCZECIŃSKA 25 A, 75-122 KOSZALIN

Wytworzył: